Τελευταίο post που ασχολούμαι με την ακύρωση της συναυλίας των Depeche Mode (βαρέθηκα 😀 )
Στο freestuff.gr βρήκα αυτή την εικόνα από τον hik-hok:
![Depeche Mode - Σουβλάκι Το πρόβλημα ίσως ήταν υπερβολική δόση από κοντοσούβλι](http://mrpc.pramnos.net/wp-content/uploads/2009/05/souvlaki-300x225.jpg)
Πάντως, πέρα από την πλάκα, κανονικά η εταιρεία θέλει κυνήγι τώρα, γιατί αυτό που χάσανε οι περισσότεροι δεν είναι απλά ένα εισητήριο (που αν αποζημιωθεί, σίγουρα δεν θα είναι ολόκληρο, αφού παίξανε κανονικά τα 2 support), αλλά τα έξοδα μετακίνησης, διαμονής κ.λ.π. Δείτε σχετικά κι εδώ.